Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

Nový DP4K-13BLPHC v kině Svět Tábor

Nový projektor DP4K-13BLPHC v kině Svět Tábor

V roce 2019 jsme v kině Tábor vyměnili stávající projektor DP4K-23B za nejmodernější laserový projektor DP4K-13BLPHC. Řada HC přináší nejenom vysoký kontrast, ale tu nejlepší možnou obrazovu tzv. "premiovou" kvalitu. Toto kino také patří mezi první, která v ČR přešla na DCI standard a již po mnoho let uspokojuje obyvatele Tábora a okolí skvělou kulturou a zábavou.Výměna stávajícího kinoserveru QUBE za nový BARCO Alchemy ICMP přinesla do provozu kina nové možnosti a přípravu na další příchozí formáty a vymoženosti kino zábavy. Nový kinoserver BARCO Alchemy ICMP již splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky standardu DCI a je vložen jako IMS (Integrated Media Server) uvnitř projektoru. Integrace kinoserveru s projektorem zaručuje nejenom bezpečnější přenos dat z RAID pole v serveru na plátno ale také rozšiřuje možnosti pro přehrávání většího množství obsahu, který nesplňuje standard DCI, alternativního obsahu a lokálních produkcí. 

DP4K-13BLPHC zdvojnásobuje kontrast a spolu s laserovým zdrojem zaručují premiovou kvalitu do středně velkých sálů. Poskytuje konzistentní, jako břitva ostrý obraz s vysokým kontrastem a nativním 4K rozlišením a to se svítivostí 11.500 lmn. Perfektní parametry pro sály s velikostí od 8 do 13 metrů.

LUXUSNÍ obrazová kvalita

DP4K-13BLPHC přináší konzistentní DCI-compliant obrazovou kvalitu v nativním rozlišení 4K, bezkonkurenční uniformitu obrazu a 5,000:1 kontrast na bílém nebo stříbrném plátně. Světelný výkon může být redukován až na 30%, díky čemuž je možné jak 2D tak 3D projekce realizovat v nejvyšší kvalitě na jednom projektoru.

Snížení provozních nákladů

Odpadají náklady na nákup xenonových lamp. Díky unikátnímu chladícím systému projektor zvládne až 30,000 hodin vynikajících projekcí s nejlepší a hlavně konstatní a uniformní kvalitou obrazu.

Related items