Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

Špičkový DP4K-13BLPHC v České Třebové

Špičkový DP4K-13BLPHC také do České Třebové

Obliba vysoce kvalitních projektorů BARCO řady HC (High Contrast) viditelně roste nejenom v zahraničí, ale i u nás. Další z našich dlouhodobých zákazníků zvolil tento skvělý stroj a nechal si jej instalovat ve své zmodernizované kabině. S výměnou projektoru došlo i na výměnu kinoserveru.
Řada HC přináší nejenom vysoký kontrast, ale tu nejlepší možnou obrazovu tzv. "premiovou" kvalitu. Výměna stávajícího kinoserveru QUBE za nový BARCO Alchemy ICMP přinesla do provozu kina nové možnosti a přípravu na další příchozí formáty a vymoženosti kino zábavy. Nový kinoserver BARCO Alchemy ICMP již splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky standardu DCI a je vložen jako IMS (Integrated Media Server) uvnitř projektoru. Integrace kinoserveru s projektorem zaručuje nejenom bezpečnější přenos dat z RAID pole v serveru na plátno ale také rozšiřuje možnosti pro přehrávání většího množství obsahu, který nesplňuje standard DCI, alternativního obsahu a lokálních produkcí. 

Barco Alchemy ICMP

DP4K-13BLPHC zdvojnásobuje kontrast a spolu s laserovým zdrojem zaručují premiovou kvalitu do středně velkých sálů. Poskytuje konzistentní, jako břitva ostrý obraz s vysokým kontrastem a nativním 4K rozlišením a to se svítivostí 11.500 lmn. Perfektní parametry pro sály s velikostí od 8 do 13 metrů.

LUXUSNÍ obrazová kvalita

DP4K-13BLPHC přináší konzistentní DCI-compliant obrazovou kvalitu v nativním rozlišení 4K, bezkonkurenční uniformitu obrazu a 5,000:1 kontrast na bílém nebo stříbrném plátně. Světelný výkon může být redukován až na 30%, díky čemuž je možné jak 2D tak 3D projekce realizovat v nejvyšší kvalitě na jednom projektoru.

Snížení provozních nákladů

Odpadají náklady na nákup xenonových lamp. Díky unikátnímu chladícím systému projektor zvládne až 30,000 hodin vynikajících projekcí s nejlepší a hlavně konstatní a uniformní kvalitou obrazu.

 

Barco projektory s modrým laserem

Related items